دبیر کانون فرهنگی تبلیغی سواد فضای مجازی گفت: پنجمین دوره آموزشی تکنیک های موفقیت در «فضای مجازی» در مشهد مقدس برگزار می شود.

امین مقدم حسینی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس با بیان جزئیات این دوره آموزشی، اظهار کرد: پنجمین دوره آموزشی تکنیک های موفقیت در «فضای مجازی» ویژه فعالان فرهنگی و متخصصین به همت کانون فرهنگی تبلیغی سواد فضای مجازی در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی افزود: این دوره در قالب 8 کارگاه آموزشی برای رده های سنی 20 الی 35 سال برگزار خواهد شد.

دبیر کانون فرهنگی تبلیغی سواد فضای مجازی با تشریح رویکرد های این دوره آموزشی تصریح کرد: توانمند سازی بهره مندی حداکثری از فرصت های فضای مجازی، توانمند سازی مدیریت محتوا در فضای مجازی، مدیریت سرمایه اجتماعی در شبکه های اجتماعی، تکنیک های رهایی از انبوه پیام ها در فضای مجازی، استعدادیابی و به کارگیری برگزیدگان در کارگروه ها و ارائه آخرین گزارش ها از فضای مجازی؛ برخی از رویکرد های این دوره خواهد بود.

مقدم حسینی با اشاره به اینکه زمان ثبت نام جهت شرکت در این دوره از 16 الی 27 بهمن ماه جاری تعیین شده است، عنوان کرد: هزینه ثبت نام جهت شرکت در این دوره آموزشی 500 هزار ریال می باشد و علاقمندان جهت ثبت نام و حضور می توانند با ارسال عدد 8 به شماره 3000178222 اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، پنجمین دوره آموزشی تکنیک های موفقیت در «فضای مجازی» از 4 الی 12 اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد.

ec394392a3-5c62ceed7a1ed8df958b7bdd

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: