مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: عملیات ذخیره سازی میوه شب عید با ورود آخرین محموله های خریداری شده به این استان پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، علی رسولیان افزود: با هماهنگی صورت گرفته در کمیته راهبردی تنظیم و توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی دو قلم میوه شامل سیب و پرتقال به میزان مورد نیاز برای توزیع در ایام پایانی سال با قیمت مناسب تامین و ذخیره شده است.

وی ادامه داد: امسال زمان توزیع میوه طرح تنظیم بازار پیش از بیستم اسفند ماه و زودتر از همیشه خواهد بود. این اقدام با هدف تامین به موقع نیاز مردم و جلوگیری از افزایش احتمالی قیمت میوه صورت گرفته است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: با هماهنگی سازمان مرکزی تعاون روستایی و سازمان جهاد کشاورزی استان در خصوص توزیع میوه شب عید امسال هیچگونه مشکلی وجود ندارد و همچنین میوه توزیعی امسال از کیفیت بالایی برخوردار است.

وی بدون اشاره به میزان ذخیره سازی میوه افزود: به منظور برنامه ریزی بهتر برای توزیع میوه شب عید در هفت نقطه خراسان رضوی ذخیره سازی میوه انجام شده است.

پارسال چهار هزار تن سیب و پرتقال در خراسان رضوی به عنوان میوه شب عید ذخیره سازی و توزیع شد. توزیع میوه شب عید در خراسان رضوی معمولا از بیستمین روز اسفند ماه هر سال آغاز می شود.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: