فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: جغرافیا قدرت نظام ما آنقدر گسترش پیدا کرده است که امروز در تقابل با تهدید‌ها محدود به مرز‌های خودمان نیستیم و دشمن متوجه این موضوع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه امام رضا (ع) ظهر پنجشنبه در مراسم تقدیر از جهادگران عرصه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در محل تالار دانشجو این دانشگاه برگزار شد، گفت: نقطه برجسته ارتقاء کشور در طی ۴۰ سال انقلاب اسلامی، قدرت موشکی ما است که در سطح جهان تعیین کننده است.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین دستاورد جمهوری اسلامی طی ۴۰ سال گذشته، استقرار، حفظ و استحکام نظام بوده است و ما باید همچنان به این هدیه الهی به عنوان یک نعمت عظما توجه داشته باشیم چراکه حیات طیبه ما در گرو بقا و استحکام و کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: بر اساس همین اعتقاد است که مردم ما با شکوه و بصیرت در صحنه‌های مختلف شرکت می‌کنند و میان عملکرد مسئولان و نظام تفاوت قائل می‌شوند و جلوه آن نیز در ۲۲ بهمن امسال برای همگان آشکار شد.

نظری ادامه داد: حفظ این نظام که در طول ۴۰ سال در معرض تهدید‌های متعدد و مستمر بوده است فوق العاده است و خوشبختانه امروز در نقطه‌ای برجسته قرار گرفته و پایه‌های آن محکم است.

وی با تاکید بر اینکه حفظ و بقاء نظام در گرو تولید قدرت است، اظهار داشت: طی سال‌های پس از انقلاب علاوه حفظ استحکام نظام تولید قدرت نیز صورت گرفته است. همچنین امروز باید شکرگزار باشیم که در حوزه قدرت نرم و گسترش اندیشه و تفکر انقلاب اسلامی بسیاری از جوامع در سراسر دنیا تحت تاثیر انقلاب ما قرار گرفته اند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: جغرافیا قدرت نظام ما آنقدر گسترش پیدا کرده است که امروز در تقابل با تهدید‌ها محدود به مرز‌های خودمان نیستیم و دشمن به خوبی متوجه این موضوع شده است. استحکام سیاسی، قدرت منطقه ای، قدرت نظامی، قدرت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، علمی و عمرانی و زیر ساخت‌های کشور از نمونه‌هایی است که به عنوان محصول به دنیا ارائه کرده ایم و از همه مهم‌تر تجربه‌ای است که طی این ۴۰ سال به وجود آمده است.

نظری افزود: بنابراین همه این زمینه‌ها برای ورود به دهه پنجم انقلاب فراهم شده است. امروز نمونه‌های تحقیقاتی و آزمایشگاهی در همه عرصه‌های مختلف تولید شده اند و آنچه برای دهه بعدی انقلاب لازم است، تجاری سازی این محصولات در ابعاد مختلف است.

 

 

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: