یادواره 27 مرزبان شهید مدافع وطن که به دست گروهک تروریستی در جاده خاش به زاهدان به شهادت رسیدند یکشنبه شب با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، فرماندهان و پرسنل نظامی و انتظامی و مسئولان و آحاد مردم در گناباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گناباد در این مراسم گفت: سپاه و بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون در همه عرصه های دفاع از سرحدات کشور، سازندگی و خدمت به مردم فعالانه حضور دارد و این ارگان مدیریت انقلابی واقعی را برای مردم نهادینه کرد.

حجت اسلام سید هاشم موسوی ادامه داد: هیچ زمان لغزشی در سپاه در انجام وظایف محوله مشاهده نشد و فرماندهان و سرداران سپاه خواب را از چشمان دشمنان ربودند و این ارگان در پیش مردم عزیز است. دشمنان یکی از بخشهای اصلی هدف خود را مدافعان وطن و سپاه پاسداران قرار داده اند بطوری که از هشت عملیات ترویستی گروهکهای تکفیری از ابتدای امسال تاکنون در چهار عملیات نقطه هدف اصلی سپاه بوده است.

وی گفت: دشمنان ماهیت پلید و استکباری خود را در حمله تروریستی اخیر به اتوبوس حامل مدافعان وطن و مرزهای کشور نشان دادند ولی این ترفند آنها هم مانند دیگر سیاستهای خصمانه شان راه به جایی نمی برد.

مرکز شهرستان 89 هزار نفری گناباد در فاصله 287 کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: