خانه ووشوی خراسان رضوی روز دوشنبه با حضور معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت ورزش و جوانان و مسئولان ورزش این استان در مشهد به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت ورزش و جوانان در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد گفت: تلاش وزارت ورزش و جوانان بر این است که فضاهای بیشتری ساخته شود و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد و افراد بیشتری بتوانند به ورزش روی آورند و اسباب سلامت هر چه بیشتر مردم را فراهم آوریم.

ژاله فرامرزیان افزود: انتظار این است که از اماکن ورزشی به درستی استفاده و نگهداری شود چون اگر از اماکن ورزشی به خوبی مراقبت و استفاده نکنیم بودجه ها به جای ساخت اماکن جدید صرف تعمیر همین اماکن موجود می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی هم گفت: از ابتدای امسال تا کنون 260 میلیارد ریال پروژه ورزشی در این استان به بهره برداری رسیده است که نشانگر توجه مسئولان دولت تدبیر و امید به ورزش است.

فرزاد فتاحی افزود: هم اینک 150 پروژه ورزشی نیمه تمام در استان خراسان رضوی در حال ساخت است و تا پایان سال دست کم سه پروژه دیگر به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: خانه ووشوی خراسان رضوی هم که امروز به بهره برداری رسید 864 متر مربع مساحت دارد و عملیات اجرایی ساخت آن از سال 1389 آغاز شد و 10 میلیارد و پانصد میلیون ریال برای ساختش هزینه گردید.

سه هزار ووشوکار سازماندهی شده در خراسان رضوی فعالیت دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: