رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: انقلاب اسلامی ایران به‌جایی رسیده که کشورها و گروه‌های مختلف، رهبری انقلاب را پذیرفته‌اند و اکنون آمریکا از موشک‌های ایران هم هراس دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از روابط عمومی مدرسه علمیه نواب، رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) امروز در همایش "سه دهه تدبیر و مقاومت" ویژه تبیین جایگاه رهبری مدبرانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب در 30  سال سکان‌داری انقلاب اسلامی گفت: دشمنان برای ساقط کردن انقلاب بعد از ارتحال امام (ره) نقشه داشتند؛ حتی نزدیکان امام راحل (ره) و رهبران انقلاب هم نگران بودند که بعد از فوت امام خمینی (ره) چه می‌شود؛ اما اراده خدا همه نقشه‌ها را نقش بر آب کرد.

آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی بابیان اینکه دشمنان نظام در نقشه‌ها و تصمیمات شومشان نه‌فقط در ابتدای انقلاب بلکه در زمان  8 سال دفاع مقدس قصد تخریب و نابودی نظام جمهوری اسلامی  را داشتند اما به لطف خدا با رهبری مدبر و اندیشه‌های مدیریتی این انقلاب حفظ‌شده است، افزود: این انقلاب به‌جایی رسیده است که کشورها و گروه‌های مختلف، رهبری انقلاب را پذیرفته‌اند و  اکنون آمریکا از موشک‌های ایران هم هراس دارد.

وی ادامه داد: خود آمریکایی‌ها اعتراف کرده‌اند که  7 میلیارد دلار در منطقه خاورمیانه خرج کرده‌اند اما هیچ فایده‌ای نداشته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب در عالم اسلام فرد نمونه و ازنظر علم، تقوا، دوراندیشی، تدبیر، حلم، صبر و شجاعت، بی‌مانند است، به اخلاص ایشان اشاره کرد و یادآور شد: زمانی که آیت‌الله خامنه‌ای برای رهبری انتخاب شدند؛ قبول دار این مسئولیت نمی‌شدند اما زمانی که متوجه شدند جامعه به حضور ایشان نیاز دارد برای خدمت با همه قوا و همت قدم برداشتند که این؛  از نشانه‌های رهبر آگاه جامعه اسلامی است.

آیت‌الله مصباح یزدی افزود: اگر ما هم بر اساس وظیفه الهی کار خود را انجام دهیم و بدانیم در برخورد با دوست و دشمن، انقلابی و غیرانقلابی چه باید انجام دهیم،  از عنایت الهی بهره‌مند‌ می‌شویم و پیروزی از آن‌کسانی است که نیتشان خالص و دائم باشد.

گفتنی است این همایش  باهدف تبیین و بررسی بیانیه اخیر  رهبر انقلاب با عنوان "گام دوم انقلاب" و الگو گیری از مدیریت معظم له برای نسل جوان و مبلغ حوزوی به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه علمیه عالی نواب مشهد برگزار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: