فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: اعضای باند سرقت‌های سریالی از خودروها در شهرستان نیشابور دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در پی گزارش سرقت‌های سریالی وسایل و قطعات خودروهای سواری در شهرستان نیشابور و اعلام شکایت مالباختگان دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده به فرماندهی انتظامی این شهرستان صادر شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی نیشابور در این ماموریت ضربتی طرح ویژه‌ای را در دستور کار خود قرار دادند و پس از بررسی دقیق و علمی سرنخ‌‌های موجود یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها را چهره‌زنی و شناسایی کردند.

سردار تقوی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور پس از چند ساعت کنترل و مراقبت‌های نامحسوس و در اقدامی غافلگیرانه، متهم پرونده را دستگیر کردند.

وی افزود: متهم که با تناقض گویی قصد انحراف مسیر تحقیقات پرونده را داشت در برابر شواهد و ادله موجود ناچار به بیان حقیقت شد و در مرحله نخست تحقیقات پلیسی به 5 فقره سرقت اعتراف و نشانی مالخر اموال مسروقه را نیز به کارآگاهان پلیس داد.

سردار تقوی تصریح کرد: پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی، مالخر اموال مسروقه را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهم، 1000 دستگاه ضبط و پخش سرقتی خودرو را کشف کرد. تحقیقات پرونده برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان این سرقت‌های سریالی از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: