نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: در بازاری که هیچ برخورد و کنترلی بر آن نشود هر اتفاقی محتمل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در صفحه اینستاگرامی خود در فعالیت دلالان گوشت‌های وارداتی در بازار آزاد گفت: در بازاری که هیچ‌گونه برخورد و کنترلی بر آن نشود، هر اتفاقی محتمل است؛ چنین وضعیتی سبب به وجود آمدن احساسی در مردم می‌شود که نگرانی از روزهای آینده را برمی‌انگیزد، در چنین شرایطی خانواده نمی‌دانند که قیمت فلان کالا فردا صبح چقدر تغییر قیمت دارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستگاه‌های نظارتی باید در حوزه اقتصاد به‌گونه‌ای عمل کنند که برای مردم ایجاد امنیت و برای اخلالگران اقتصادی ایجاد ناامنی کنند.

وی با اشاره به فعالیت افراد سودجو و دلال در بازار آزاد، ادامه داد: در حال حاضر، وضعیت توزیع گوشت وارداتی به شکلی است که هم موجب ایجاد صف‌های طولانی در معابر و فروشگاه‌های کوچک و بزرگ شده و هم این گوشت توسط برخی افراد سودجو و دلار در بازار آزاد به چند برابر قیمت به مردم یا به رستوران‌ها فرخته می‌شود.

پژمانفر تصریح کرد: مجلس باید به این مسأله ورود کند، اما ورود مجلس نباید متهم به ورود سیاسی شود، این مسأله به شدت نگران‌کننده است، اما تلاشمان را می‌کنیم و امیدواریم دستگاه اجرایی و نظارتی مسؤول به وظایف خود بهتر از گذشته عمل کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: