نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز باید مصلحت‌اندیشی‌ها را کنار گذاشت چون دشمن تلاش می‌کند و به‌دنبال خاموش کردن موتور انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی شامگاه چهارشنبه در همایش رسالت‌های حوزه و گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن همایش مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار شد، با اشاره به نقش و اهمیت حوزه علمیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: براساس دستور مقام معظم رهبری وظیفه داریم که پیوند دو نهاد سنگرنشین اسلام ناب را روز به روز بیشتر کنیم.

وی افزود: نهاد روحانیت زبان گویا و اقامه‌کننده دین در همه عرصه‌ها بوده است، بسیج روحانیت باید پیوند روحانیت و سپاه را روز به روز بیشتر کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: غرب به‌‌دنبال تغییر مطالبات مردم و ذهن و تفکرات و محاسبات مردم و مسئولان است و متأسفانه در بخشی پیش‌روی کرده است.

حاجی‌صادقی تصریح کرد: نیازمند این هستیم که روحانیت در همه عرصه‌ها حضور پیدا کند، طلاب و روحانیون بسیجی تربیت‌شده امام راحل هستند و کسانی که از شاگردان امام راحل بودند استقامت فکری خود را به‌خوبی نشان دادند.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به خصوصیات اخلاقی آیت الله یزدی بیان کرد: این عالم دینی نشان داد که می‌شود در عین منطق و قدرت انقلابی در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها حضور انقلابی داشت.

وی عنوان کرد: امروز باید مصلحت‌اندیشی‌ها را کنار گذاشت چون دشمن تلاش می‌کند و به‌دنبال خاموش کردن موتور انقلاب اسلامی است.

 

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: