در مراسمی به همت هیئت مدافعان حرم استان خراسان رضوی از مادران و همسران شهدای مدافع حرم تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،  ویژه برنامه تجلیل از مادران و همسران فداکار شهدای مدافع حرم در مشهد مقدس به همت هیئت مدافعان حرم استان برگزار شد.

علی اکبر یاری؛ مدیر هیئت مدافعان حرم استان خراسان رضوی در این مراسم اظهار داشت: اگر می‌بینیم تاریخ انقضاء شجره خبیثه داعش به پایان رسیده، این مهم مرهون فداکاری مادران و همسران فرهیخته شهدای مدافع حرم بود که با دلدادگی به خداوند متعال از بهترین ثمره هستی خویش گذشتند.

وی افزود: مدافعان حرم در دامان پاک چنین مادرانی پرورش یافتند که به حق در عرصه نظامی جزو نوادر محسوب می‌شوند.صفات شهدا برگرفته از فضائل حضرت  زهرا (س ) است؛ لذا شاهد هستیم که شهدا و ایثارگاران مدافع حرم از بهترین بندگان روی زمین هستند.

مدیر هیئت مدافعان حرم خراسان رضوی به اهداف پیش روی هیئت اشاره و گفت: هیئات مذهبی یکی از موثرترین مراکز تاثیرگذار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی محسوب می‌شوند و ما با اهداف بزرگی که پیش رو داریم تحت منویات مقام معظم رهبری فعالیت خود را ادامه خواهیم داد‌.

وی تصریح کرد: تبیین معارف اهل بیت (ع) و ترویج فرهنگ شهادت و روحیه جهاد و شهادت‌طلبی از اصولی‌ترین اهداف ما خواهد بود؛ گستره فعالیت را از مرکز استان توسعه خواهیم داد و با رویکرد جدید و سیاست‌های ترسیم شده به زودی شاهد تاسیس هیئت در شهرستان‌های استان خواهیم بود.

1397120912141990716773614

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: