کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی همچنان به رصد‌های اطلاعاتی برای دستگیری عامل قتل طلبه جوان مشهدی ادامه می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، یک مقام آگاه در پلیس آگاهی خراسان رضوی درباره آخرین اقدامات پلیس درخصوص قتل طلبه جوان مشهدی گفت: رصد‌های اطلاعاتی و جمع آوری اسناد و مدارک مستند در این پرونده جنایی با صدور دستورات ویژه قضایی همچنان ادامه دارد.

پلیس در جست‌و‌جوی عامل قتل طلبه مشهدی +تصاویر
وی تصریح کرد: بعد از درج خبر و تصاویر متهمان به قتل که ۱۶ دی در روزنامه منتشر شد، برخی از شهروندان اطلاعاتی را در اختیار پلیس قرار دادند که این موارد به صورت جداگانه مورد بررسی و کنکاش‌های اطلاعاتی قرار گرفت و تحقیقات در این باره ادامه دارد.
 
این مقام مسئول پلیس آگاهی تصریح کرد: در آخرین اقدامات قضایی نیز قاضی ویژه قتل عمد دستور انتشار تصاویر موتورسوارانی را که مظنون به این جنایت هستند، در روزنامه خراسان صادر کرد تا مانند همیشه، شهروندان به یاری پلیس بشتابند و اطلاعات خود را با شماره تلفن‌های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۵۲۰۰ و ۲۱۸۲۵۲۹۰ یا تلفن همراه ۰۹۳۷۰۰۹۹۵۷۱ در میان بگذارند.

پلیس در جست‌و‌جوی عامل قتل طلبه مشهدی +تصاویر

گفتنی است: عصر روز پنج شنبه پانزدهم شهریور گذشته، طلبه مشهدی که حدود ۲۷ سال داشت، سوار بر یک دستگاه پیکان در کوچه باغ عنبر حرکت می‌کرد که ناگهان موتورسواری به بهانه پرسیدن آدرس وی را متوقف کرد و ضربه کارد را به قفسه سینه طلبه جوان در پشت فرمان خودرو فرود آورد. لحظاتی بعد مجروح این حادثه با کمک شهروندان به مرکز درمانی انتقال یافت، اما تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان برای نجات وی به نتیجه نرسید و طلبه مذکور بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد.

با تشکیل پرونده‌ای در شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، تحقیقات برای شناسایی عامل این جنایت با صدور دستوراتی از سوی قاضی احمدی نژاد آغاز شد که رصد‌های اطلاعاتی همچنان ادامه دارد.

 
 
 
منبع: روزنامه خراسان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: