نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: به آقای رییس جمهور توصیه میکنم حاشیه سازی برای مملکت را رها کنید و برای گوشت و مرغ مردم برنامه ریزی کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در کانال شخصی خود اظهار کرد: علی رغم اینکه با برنامه ریزی‌های دقیق و همه جانبه میتوان تمامی مایحتاج مردم فراهم شود، متاسفانه با بی تدبیری که از مسئولین زیرربط صورت می‌گیرد، جو نگران کننده‌ای در فضای کشور برای تامین کالاهای اساسی شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: مگر میشود در کمتر از ۲۴ساعت رقم غیر قابل دفاعی به گوشت و مرغ اضافه شود علی رغم اینکه دولتمردان و وزارت جهاد کشاورزی در تامین خوراک دام و طیور با ارز دولتی و توزیع گوشت و مرغ آن تعهداتی را دادند؟! ولی متاسفانه در بازار مشهد، هر کیلو مرغ بالای هجده تومان و هر کیلو گوشت بالای صد و پانزده تومان رسیده است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت فعلی دقیقا محصول وادادگی و رها بودن نظارت بر توزیع است و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند حتما در مجلس برخورد جدی با وزرا خواهیم داشت.

پژمانفر گفت: همچنین به آقای رییس جمهور توصیه میکنم حاشیه سازی برای مملکت را رها کنید و بدانید موضوعاتی که در دستور کار برای مستأصل کردن مردم و کشور بدین وسیله برای رسیدن به اهداف خود دارید، به سرانجام نخواهد رسید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: