مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به استقبال مخاطبان از پویش کشوری مطالعاتی «در هوای انقلاب» از تجدید چاپ منابع بخش نخست این پویش مطالعاتی به ۱۱ هزار نسخه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حسین سعیدی اظهار داشت: در بخش نخست این پویش مطالعاتی که از نهم دی ماه امسال آغاز شد، سه رُمان انقلاب شامل کتاب‌های «خلوت مدیر»، «تیغ و تاج» و «آدم‌های غلط» از آثار منتشر شده در سال97 و پرفروش‌های به‌نشر به عنوان منابع پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» انتخاب شده‌اند.

وی افزود: در این راستا کتاب «خلوت مدیر» نوشته علی اکبر والایی؛ در مدت سه ماه از برگزاری این پویش مطالعاتی به چاپ پنجم رسید. علاقه‌مندان می‌توانند رمان «خلوت مدیر» را با تخفیف ویژه و به قیمت 200 هزار ریال تهیه کنند.

سعیدی افزود: موضوع این اثر درباره انقلاب اسلامی است و فضای داستانی آن به سال‌های 1355 تا 1357 برمی‌گردد، داستان رمان «خلوت مدیر» از نگاه یک مدیر مدرسه روایت می‌شود که به فضای به شدت فساد آلود فرهنگ و اخلاق جامعه در آن سال‌ها می‌پردازد.

وی با بیان اینکه دو اثر دیگر بخش نخست پویش مطالعاتی «در هوای انقلاب» شامل کتاب‌های «تیغ و تاج» اثر مصطفی جمشیدی و «آدم‌های غلط» نوشته حسن احمدی نیز هر یک به چاپ سوم رسیده است، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان می‌توانند هر یک از این دو اثر را با تخفیف ویژه و با قیمت 100 هزار ریال تهیه نمایند.

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با گریزی به موضوعات این دو رمان انقلابی خاطرنشان کرد: رمان «تیغ و تاج» به بازآفرینی خشونت ساواک در دهه 50 برای کنترل و سرکوب انقلابیون می‌پردازد و «آدم‌های غلط» نیز روایت‌گر داستان فردی به نام محسن است که مأموران ساواک، پدرش را به شهادت رسانده‌اند و خودش نیز توسط آن‌ها گرفتار می‌شود.

سعیدی بیان کرد: متقاضیان شرکت در بخش نخست پویش مطالعاتی«در هوای انقلاب» می‌توانند با خرید یکی از سه اثر، مطالعه دقیق کتاب و برگه سوالات که در هر یک از آن‌ها وجود دارد، پاسخ سئوالات را به همراه کد انحصاری قرعه کشی به سامانه 30003209 پیامک و در قرعه کشی پایانی شرکت کنند و جوایز بخش نخست یک هدیه ویژه به ارزش 100میلیون ریال و هشت جایزه پنج میلیون ریالی به برگزیدگان اعطا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حدود 40 عنوان کتاب از آثار منتشر شده «به‌نشر» و «انتشارات انقلاب اسلامی» در پویش کشوری مطالعاتی«در هوای انقلاب» با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، معرفی و اشتراک کتاب‌های خوانده شده در فضای مجازی و آشنایی نسل جوان با فرهنگ انقلاب اسلامی به عنوان منابع این پویش مطالعاتی انتخاب شده اند.

سعیدی در ادامه اظهار داشت: در بخش دوم پویش مطالعاتی«در هوای انقلاب» کتاب‌های «هندسه انقلاب»، «شب ظلمانی شاهنشاهی»، «ره رهرو رهبر»، «صورت و سیرت انقلاب اسلامی»، «روشنای آینده»، مجموعه 12 جلدی «در هوای انقلاب»، مجموعه 12 جلدی «شاه فراری شده»، «رویای آق تاریم»، «دشت یاغی ها»، «آژان برازنده»، «قطب نمای بصیرت»، «عطر خنده امام»، «روح سبز ما! بهار ما! سلام» به عنوان منابع این پویش مطالعاتی انتخاب شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: