بحث زندان مرکزی مشهد و انتقال آن مدت‌هاست که نقل محافل خبری است و اینک در مورد هزینه انتقال آن عدد و رقم جدیدی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سعید ریخته‌گر ظهر امروز در نشستی خبری در محل سالن جلسات شهرداری مشهد اظهار داشت: متاسفانه شهرداری‌ها از بودجه‌های دولتی محروم هستند، در منطقه 11 بالغ بر 200 هزار نفر معادل جمعیت شهر نیشابور، شهروند سکونت دارد اما در اختیارات قانونی کم‌تر از شهر مستقل نیشابور است. 

شهردار منطقه 11 مشهد بیان کرد: سالن ورزشی امامت 49 در بهار 98 افتتاح خواهد شد. اعتباری بالغ بر 60 میلیارد تومان در پارک ملت برای پارکینگ آزادی به صورت تهاتری پیش‌بینی شده است.

ریخته‌گر عنوان کرد: نیمه اول سال 98  قسمتی از بخش درمانی آسایشگاه جانبازان در حوزه درمانی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: جابه‌جایی زندان مرکزی مشهد مهم‌ترین مشکل موجود در منطقه یازده مشهد است، اما جابه‌جایی آن بالغ بر 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

ریخته گر خاطرنشان کرد: بافت مسکونی برای استقرار مکان‌های نظامی مناسب نیست و شهرداری هم امکان خرید همه این مکان‌ها را ندارد. در چناران مکانی برای زندان مرکزی مشهد پیش‌بینی و طرح انتقال در 5 فاز تعریف شده‌است.

وی عنوان کرد: منطقه 11 رتبه دوم درآمدی را در میان مناطق شهری مشهد داشته و 100درصد درآمد پیش‌بینی شده را کسب کردیم. در بین مناطق در جذب اعتبارات عمرانی نیز دومین رتبه را داریم.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: