رئیس شعبه سیار اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: 200 پرونده تخلف تعزیراتی شامل 'گرانفروشی، تقلب در کسب و درج نکردن قیمت' در چارچوب فعالیت نمایشگاه عرضه و فروش کالاهای اساسی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امید جلیلی افزود: شعبه سیار تعزیرات حکومتی به همراه واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد از دهم تا هفدهم اسفند جاری در محل برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا مستقر شد.

وی گفت: طی این مدت بازرسی از غرفه های عرضه و فروش کالاهای اساسی صورت گرفت و 200 مورد تخلف به مبلغ 500 میلیون ریال شناسایی شد.

رئیس شعبه سیار اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی در ادامه همچنین اظهار داشت: طرحهای نظارتی تعزیرات حکومتی به همراه اتاق اصناف مشهد بر بازار این کلانشهر تا شانزدهم فروردین آتی ادامه دارد.

وی افزود: بر این اساس شهروندان می توانند گزارش تخلفات و اعلام شکایات خود را از طریق سامانه پیامکی ٣٠٠٠٠١٣٥ و یا با تماس تلفنی به شماره ١٣٥ بیان کنند.

نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره از 10 تا 17 اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد دایر بود. کالاهایی مانند کیف و کفش، مواد غذایی، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات، لباس و موارد مشابه در این چارچوب عرضه شد.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: