مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: به منظور تردد ایمن مسافران نوروزی در جاده های استان عبور و مرور کامیون، تریلر و موتورسیکلت از تاریخ 25 اسفند ماه کنونی تا 17 فروردین 98 با محدویتهایی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، ابراهیم نصری افزود: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در این ایام در همه آزادراه ها و بزرگراههای استان خراسان رضوی ممنوع است همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ 13 فروردین 98 در تمامی محورهای برون شهری استان ممنوع شده است.

وی به محدودیتهای عبور و مرور به صورت جاده ای اشاره کرد و ادامه داد: تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت هفت تا ساعت 22 در تاریخهای 28 و 29 اسفند 97 و چهارم، هشتم، نهم، چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم فروردین 98 در مسیرهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان، مشهد - سبزوار و مشهد- تربت حیدریه و بالعکس ممنوع است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: محدودیتهای ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون در روزهای یاد شده در محورهای فاروج و بالعکس نیز ممنوع اعلام شده است.

خراسان رضوی 20 هزار و 575 کیلومتر راه دارد که شش هزار و 423 کیلومتر آن بین شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است.

در تعطیلات نوروز 1397 افزون بر 15 میلیون مسافر به خراسان رضوی سفر نمودند که از این تعداد 14 میلیون نفر ناوگان حمل ونقل عمومی جاده ای و خودروی شخصی را به عنوان وسیله سفر انتخاب کردند.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: