رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آمادگی این نهاد برای ساخت واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد در شهر مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از دبیرخانه بررسی فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌روی سکونتگاه‌های روستایی حریم کلان شهر مشهد، علیرضا تابش در مشهد گفت: در صورتی که شهرداری‌ها در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری زمین‌هایی را در اختیار بنیاد مسکن قرار دهند، این نهاد برای سرمایه‌گذاری و مشارکت در ساخت و اجرای پروژه‌های بازآفرینی آمادگی کامل دارد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه بافت‌های فرسوده و ناکارآمد مشهد بسیار پیچیده است، گفت: برای بازآفرینی آن باید با حوصله با این پیچیدگی‌ها مواجهه و راهکار قطعی ارایه کرد.

وی افزود: بنیاد مسکن تجربه‌های مشترک و خوبی با ستاد ملی بازآفرینی در شهرهایی چون زاهدان و چابهار دارد و می‌تواند با همکاری این ستاد در احیای بافت‌های ناکارآمد شهری مشهد هم موثر واقع شود.

تابش گفت: در صورتی که شهرداری ها در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری زمین هایی را در اختیار بنیاد مسکن قرار دهند، این نهاد برای سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت و اجرای پروژه های بازآفرینی آمادگی کامل دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: