مسؤول برنامه‌ریزی و پیگیری امور ستاد تسهیلات نوروزی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فعالیت ۱۰۰ تیم نظارتی حوزه غذا و دارو در روزهای پایانی سال و ایام نوروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از وبدا، محمدابراهیم شوشتری بابیان اینکه این معاونت  با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است، گفت: بر اساس هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده در این مدت تیم‌های بازرسی به‌منظور خدمت‌رسانی بهینه در ایام تعطیلات نوروز و تشدید نظارت‌ها در طرح بسیج سلامت نوروزی فعالیت مستمر دارند.

مسؤول برنامه‌ریزی و پیگیری امور ستاد تسهیلات نوروزی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: بر اساس این طرح کارشناسان نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو بر فعالیت واحدهای تولیدی مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی نظارت بیشتری دارند.

وی اظهار کرد: تیم‌های بازرسی در سه شیفت کاری در بازه‌های زمانی تعیین‌شده از مراکز تولید و توزیع مواد غذایی بازدید فنی و بهداشتی به عمل‌آورده و اقدامات قانونی لازم در خصوص واحدهای متخلف و غیرمجاز توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه انجام می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: