مدیر پردیس سینمایی سیمرغ گفت: در نوروز هفت فیلم جدید با نام‌های متری شیش و نیم، زندانی‌ها، کودک پیشونی سفید ۳، ژن خوک، چهار انگشت، تختی و مانند آنها اکران می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امیرحسین دبیرزاده اظهار داشت: اخیراً چندین فیلم با نام‌های پارادایس، قانون مورفی، تخت گاز، آشغال‌های دوست‌داشتنی، ضربه‌فنی، کاتی و ستاره، راهبه، جن زیبا و نظایر این فیلم‌ها اکران شده و با استقبال بسیاری مواجه شدند.

وی تصریح کرد: قانون مورفی در رتبه نخست در ارتباط با استقبال عموم قرار گرفته و در این راستا 100 میلیون تومان بلیت فروخته شد، پس از آن سایر فیلم‌هایی مانند پارادایس مورد استقبال قرار گرفتند، در حال حاضر سینما سیمرغ از این لحاظ در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

دبیرزاده ادامه داد: در نوروز نیز هفت فیلم جدید با نام‌های متری شیش و نیم، زندانی‌ها، کودک پیشونی سفید 3، ژن خوک، چهار انگشت، تختی و مانند آنها اکران می‌شود، پردیس سینمایی سیمرغ از یک سال و 6 ماه گذشته بازسازی شده و در حال حاضر از بهترین کیفیت صدا برخوردار است.

مدیر پردیس سینمایی سیمرغ گفت: تمامی سالن‌های سینما سیمرغ مجهز به سیستم دالبی بوده و نوع پخش دیجیتال آن لیزری است، تنها اشکال موجود در سینما سیمرغ، صندلی‌های آن بوده که در اردیبهشت‌ماه سال آینده تعویض می‌شوند.

وی با اشاره به وضعیت کنونی سینما سیمرغ خاطرنشان کرد: پردیس سینمایی سیمرغ مشهد مدتی پیش به هیچ عنوان حمایت نمی‌شد اما در حال حاضر زیر نظر بیمه آرمان فعالیت خود را ادامه می‌دهد، بنابراین مشکلات موجود مرتفع شده است.

دبیرزاده تصریح کرد: پس از سینما هویزه، سینما سیمرغ بیشترین مراجعه کننده را دارا بوده است، علت فروش کمتر بلیت‌های سینما سیمرغ نسبت به هویزه، موقعیت مکانی آن است، در حال حاضر در پنج سالن روزانه 14 فیلم اکران می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: