معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب گفت: اقشار مختلف مردم باید با مفاد و محتوای بیانیه گام دوم آشنا شده و حداقل یک بار آن را مطالعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، مهدی فضایلی چهارشنبه شب در آخرین نشست «عصر انقلاب اسلامی» به همت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب نمایندگی مشهد در سالن نمایشگاه‌های آستان قدس رضوی برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب مردم را ایستاده پای انقلاب دانسته و باورمندی ایشان نسبت به اسلام، تعالیم اسلامی و وعده‌های الهی زیاد است.

وی افزود: امیدی که رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب مطرح می‌کنند بدون پشتوانه نیست، زیرا اگر کسی وعده‌ها و نصرت الهی را باور دارد، دچار یاس و ناامیدی نخواهد شد و باید گفت ایشان با صداقت با جامعه تعامل دارند و این مهم در دیدارها و رفتار ایشان مشهود است.

معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب بسیار حائز اهمیت است و لازم است اقشار مختلف مردم با مفاد و محتوای این بیانیه آشنایی و حداقل یک بار آن را مطالعه کرده و نخبگان و مسئولان کشور نیز در جهت تبیین، اجرا و تحقق آن تلاش کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب به موضوعاتی همچون پیشرفت، گفتمان نرم افزاری، گفتمان اقتصاد مقاومتی توجه دارند و این موارد زمانی به نتیجه می‌رسد که در یک زمان مشخص، تبدیل به مطالبه عمومی شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: