دیدار تیم‌های پدیده شهر خودرو و تراکتورسازی و نتیجه‌ای که از آن رقم خواهد خورد قطعا بخش زیادی از معادلات صدرنشینی را تغییر می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، تیم‌های فوتبال پدیده شهر خودرو و تراکتورسازی تبریز از ساعتی دیگر در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر می‌روند؛ دیداری که بسیاری از معادلات بالای جدول را مشخص خواهد کرد.

پدیده در آخرین دیدار خود مقابل ذوب آهن در اصفهان شکست خورد و مقداری از کورس بالای جدول عقب ماند اما قطعا پیروزی در دیدار امروز مقابل تراکتورسازی می‌تواند دوباره وضعیت جدولی پدیده را به شرایط آرمانی بازگرداند.

دیدار مقابل پرشورهای تبریزی در ورزشگاه یادگار امام قطعا کار ساده‌ای برای شاگردان گل محمدی نخواهد بود و بازیکنان یحیی قطعا به این مسئله واقف هستند که برتری برابر تراکتورسازی می‌تواند آنها را تا رده‌های بالای جدول صعود دهد.

پدیده نوسان چندانی در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر نداشته و شاید یکی از دلایل موفقیت پدیده در این فصل نیز همین بوده، گل محمدی توانسته با مدیریت خوب خود پدیده را همواره در شرایط باثباتی قرار دهد و همین مسئله قطعا زمینه‌ساز این شده که اینک پدیده ردای بالانشینی بر تن داشته باشد.

پدیده شهر خودرو پس از پشت سر گذاشتن نقل و انتقالات مدیریتی و انتقال مالکیت تیم از نظر روانی نیز شرایط بهتری را پیدا کرده و اینک می‌تواند امیدوار باشد که با برتری مقابل شاگردان لیکنز شکست هفته گذشته برابر ذوب آهن را به بهترین نحو ممکن جبران کند.

هر دو تیم بالانشین هستند و اگر از معادلات ریاضی بگذریم که در هر صورت عنوان می‌کند این بازی نیز تنها سه امتیاز دارد باید اذعان کرد که ارزش امتیازی این دیدار قطعا بیش از سه امتیاز است و تیم پیروز گام بسیار بلندی را برای صدرنشینی حتی خواهد برداشت و تیم بازنده باید در انتظار لغزش سایر تیم‌ها در هفته‌های بعد باشد.

تراکتورسازی در هفته‌های اخیر امتیازات بسیار خوبی را برابر استقلال تهران و سپاهان که رقبای مستقیمش در جدول هستند جمع آوری کرده و برتری مقابل دیگر پدیده می‌تواند سبب هت تریک آنها مقابل تیم‌های صدر جدولی شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: