رئیس ستاد نشر و تبلیغ پیام مقام معظم رهبری به جوانان غربی گفت: غربی‌ها در بلندگوهای خود از حقوق بشر دم می‌زنند اما در عمل خلاف آن عمل می‌‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حمیدرضا مقدم‌فر رئیس ستاد نشر و تبلیغ پیام مقام معظم رهبری به جوانان غربی در نشست بررسی ابعاد حمله تروریستی علیه مسلمانان نیوزیلند گفت: فلسفه تشکیل ستاد نشر و تبلیغ پیام مقام معظم رهبری و پیگیری این نامه‌ها اساساً این بود که بعد از حوادث تروریستی داعش در اول بهمن 1393 و پس از آن در سال 94 در پاریس رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان غربی نامه‌هایی را صادر فرمودند و  در این نامه‌ها دست‌های پشت‌پرده این حوادث و اقدامات را افشا کردند.

وی با بیان اینکه در این نامه‌ها دو عامل به‌عنوان عوامل اصلی وقوع حوادث تروریستی در پاریس معرفی شده بودند، افزود: اولین عامل سیاست‌های اسلام‌هراسی و اسلام‌ستیزی سیاستمداران غربی و سوق دادن آنها به‌سمت مسلمان‌ستیزی بود و  عامل دوم فرهنگ غرب با دو عامل ابتذال و خشونت است که خود زایش‌گر عِده و عُده گروه‌های تروریستی در غرب است.

مقدم‌فر اضافه کرد: عامل اصلی حوادث نیوزیلند اخیراً اعلام کرد که خودش و اقداماتش تحت تأثیر ترامپ هستند و آنچه انجام داده‌ ناشی از  تفکرات و سیاست‌های ترامپ است.

وی عنوان کرد: این دو واقعیتی که رهبر معظم انقلاب در نامه به جوانان غربی اشاره فرمودند، امروز به‌خوبی در صحنه تروریستی نیوزیلند خودش را به‌خوبی نشان داد.

رﺋیس ستاد نشر و تبلیغ پیام مقام معظم رهبری به جوانان غربی تصریح کرد: ترامپ امروز نماد سیاست‌ورزی در فرهنگ غرب و کسی است که تروریست‌های اسلام‌ستیز او را به‌عنوان مربی و معلم معنوی خودشان معرفی می‌کنند.

مقدم‌فر ادامه داد: در این فضا رهبر انقلاب به‌عنوان یک رهبری دینی، جوانان غربی را به شناخت اسلام واقعی دعوت کردند و از آنها خواستند تعامل صحیح و شرافتمندانه با اسلام برقرار کنند؛ این نشان می‌دهد به‌خلاف تبلیغات دروغین رسانه‌های غربی، امروز اسلام واقعی از زبان مقام معظم رهبری، جهان را به صلح و امنیت فرا می‌خواند.

مقدم‌فر با بیان اینکه حادثه تروریستی در  نیوزیلند نشان داد که تفکر نژادپرستی نوین در حال احیا شدن است، خاطرنشان کرد: در حالی این تفکر در حال احیا شدن است که غربی‌ها در  بلندگوهای خود از حقوق بشر دم می‌زنند اما در عمل خلاف آن عمل می‌کنند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: