در بسته خبری امروز شهرستان‌های خراسان رضوی اخباری از جمله سقوط دو مینی‌بوس به کال در محور سلامی ـ چمن آباد، انفجار یک واحد مسکونی در تربت جام و تربت حیدریه و سرخس سردترین و گرم‌ترین شهرستان‌های خراسان رضوی منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، در بسته خبری امروز شهرستان‌های خراسان رضوی اخباری از جمله سقوط دو مینی‌بوس به کال در محور سلامی ـ چمن آباد، انفجار یک واحد مسکونی در تربت جام و تربت حیدریه و سرخس سردترین و گرم‌ترین شهرستان‌های خراسان رضوی منتشر شده است.

سقوط دو مینی‌بوس به کال در محور سلامی ـ چمن آباد

بخشدار سلامی در خواف گفت: صبح امروز دو مینی بوس پس از برخورد با همدیگر در محور سلامی به چمن‌آباد به داخل کال حاشیه پل جاده‌ای سقوط کردند.

یحیی براتی بیان کرد: این سانحه رانندگی در یک کیلومتری سلامی رخ داد و 5 مصدوم با آمبولانس‌های اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: راننده یکی از مینی‌بوس‌ها با نزدیک شدن به پل از سرعت خود می‌کاهد  و مینی‌بوس پشت سر سرعت بیشتری داشته، با هم برخورد می‌کنند و سپس به داخل کال کنار پل سقوط می‌کنند.

بخشدار سلامی ادامه داد: یک دستگاه مینی‌بوس از کال بیرون آورده شد و تلاش برای بالا آوردن مینی‌بوس دیگر ادامه دارد.

انفجار یک واحد مسکونی در تربت جام

مسؤول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت جام در تربت حیدریه گفت: درساعت ۲:۴۰ بامداد امروز طی تماس تلفنی شهروندان با این سازمان گزارش انفجار یک منزل مسکونی واصل شد.

علی سعادت‌نژاد با بیان اینکه این انفجار در یک واحد مسکونی قدیمی گلی گنبدی اتفاق افتاد که طی بررسی‌های انجام شده علت انفجار نشست گاز بوده است، ادامه داد: در زمان انفجار یک مردم مسن در منزل بوده که خوشبختانه آسیبی ندیده، ولی منزل به صورت کامل تخریب شده و به علت موج انفجار شیشه‌های منازل اطراف فرو ریخت.

وی افزود: بررسی‌ها ادامه دارد و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

تربت حیدریه و سرخس سردترین و گرم‌ترین شهرستان‌های خراسان رضوی

رئیس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تربت حیدریه و سرخس سردترین و گرم‌ترین شهرستان‌های این استان طی 24 ساعت گذشته بودند، گفت: طی ین مدت بارش باران در شهرستان‌های نیشابور، خواف و بجستان به بیش از 20 میلی‌متر رسیده است.

یحیی قائنی‌پور با اشاره به اینکه روند کاهش دمای هوا در شهرستان‌های خراسان رضوی رضوی ادامه دارد، متذکر شد: بارش برف و باران نیز طی روزهای آینده پی‌ بینی می‌شود.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: