سید عزت الله ضرغامی با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش به اعلام تورم 20 درصدی توسط رئیس جمهور کشورمان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  در جدیدترین پست منتشر شده در حساب کاربری شخصی‌اش مطلبی را با عنوان شتر به اشتراک گذاشته است. وی در این  پست  تصویری را از خود در کنار یک شتر  به اشتراک گذاشت و با ورق زدن تصاویر پست اخیر ضرغامی با یک کلیپ خاطره انگیز از فیلم سینمایی کلاه قرمزی رو به رو می شویم.

رئیس پیشین صدا و سیما در این پست اینستاگرام نوشت:"شتر!

هفته گذشته از یک مجمتع موفق در تولید و توزیع دام و طیور بازدید کردم. 

گزارشی از عملکرد قابل تحسین جوانان پرشور و خلاق این مجتمع منتشر خواهم کرد.

با دیدن این شتر یاد به مدرسه رفتن کلاه قرمزی افتادم. زمانی که از مدرسه اخراج می‌شود و باید جواب خیلی‌ها را بدهد، به آقا الاغه که می‌رسد، می‌گوید حالا جواب اینو چی بدم؟! باهاش رودربایستی دارم! (ورق بزنید)

قیمت این آقا شتره پس از گرانی اخیر گوشت به چند برابر رسید. چون محاسبات دیه، بر اساس قیمت شتر تعیین می‌شود، تمام معادلات شرکت‌های بیمه به هم ریخت!

مسئولان قضائی هم فعال شدند و گفتند، اشکالی ندارد. از نظر ما قیمت دیه همون قبلیه! شاید هم کار پسندیده‌ای بود! 

امروز رئیس جمهور محترم فرمودند: تورم بیش از ۲۰ درصد است. ما که چیزی نمیگیم ولی خدا وکیلی جواب این شتر رو چی بدیم. قیمت‌اش تو بازار آزاد بیش از ۱۰ میلیونه ولی باهاش ۲ میلیون هفتصد حساب می‌کنیم. 

أَفَلَا یَنْظُرُونَ إِلَى الْإِبِلِ کَیْفَ خُلِقَتْ

در ادامه تصاویر به اشتراک گذاشته همراه با این پست در صفحه شخصی اینستاگرام ضرغامی را در ادامه می توانید ببینید."

با تورم بیش از ۲۰ درصد جواب این شتر رو چی بدیم!

با تورم بیش از ۲۰ درصد جواب این شتر رو چی بدیم!

 

 

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: