شهردار مشهد گفت: مشهد آماده پذیرایی و خدمات‎رسانی به زائران نوروز است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع ‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی با بیان اینکه امروز چندین زیرساخت که باید در اختیار زائران قرار گرفته و تشرف آن‌ها را به مشهد سهل و شیرین‌تر کند، افتتاح شد، گفت: هدف اصلی از بهبود خدمات و فضاسازی شهری در ایام نوروز این است، افرادی که به زیارت حرم مطهر مشرف می‌شوند معنویت و شادابی را در سایر مناطق شهر هم مشاهده کنند. 

شهردار مشهد اضافه کرد: وجود بارگاه منور حضرت رضا(ع) هویت مشهد بوده، با توجه به این موضوع یکی از رسالت‌های اصلی ما فراهم کردن آسایش و آرامش برای همشهریان و ۳۰ میلیون زائری است که در سال به مشهد سفر می‌‎کنند. 

وی ادامه داد: درراستای اسکان ارزان برای زائران هم شهرداری بوستان غدیر و آستان قدس زائرشهر رضوی را در کم‌‌ترین فاصله تا حرم مطهر ایجاد کرده که می‌تواند پذیرای تعداد زیادی از زائران در ایام نوروز باشد.

کلائی با بیان اینکه در بوستان زائر پذیر غدیر ظرفیت بالایی برای پذیرایی از زائران حرم مطهر رضوی ایجاد کرده‌‌ایم، گفت: مدیریت شهری تمام تلاش خود را انجام داده تا زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) ایام خوشی را در روزهای نخستین سال جدید در مشهد بگذرانند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: