امدادرسانی امام جمعه کوهسرخ به مسافران گرفتار در برف و کولاک و فیلمی که از نگاه مردم از این کمک در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، با استقبال کاربران روبه‌رو شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، در پی ریزش برف در جاده مواصلاتی ریوش به نیشابور و گرفتار شدن تعدادی از خودروهای سواری در گردونه اکبرآباد، امام جمعه کوهسرخ که در حال تردد در این محور بود از خودرویش خارج شد و در کنار سایر مسافران به کمک برای تردد خودروها پرداخت.

یکی از حاضران در محلی که برای تردد خودروها مشکل ایجاد شده بود گفت: در مسیر برگشت از مشهد و حدود ۱۰ کیلومتری شهر ریوش بارش برف در گردنه اکبرآباد منجر به کندی عبور و توقف خودرو ها شده بود که با توجه به سردی هوا امام جمعه کوهسرخ از خودروی خود خارج شده و با همکاری سایر مسافران تلاس می کرد تا خودرو ها حرکت کنند.

امام جمعه کوهسرخ نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در زمان توقف ابتدا با مسؤولان مربوطه در مرکز بخش کوهسرخ تماس گرفتم، اما در دسترس نبودند، افزود:  برای مردمی که در برف و هوای سرد گرفتار شدند، نبود کمک‌رسانی و حاضر نبودن مسؤولان پذیرفتنی نیست.

حجت‌الاسلام محمود رضایی با تاکید بر اینکه حدود ۴۰ روز قبل نیز مورد مشابهی به‌وقوع پیوسته است یادآور شد: اینکه مسؤولان ۲۰ دقیقه تاخیر داشته باشند برای افرادی که نیازمند کمک و همراهی هستند بیش از یک ساعت می گذرد، بنابراین انتظار می‌رود افرادی که مسؤولیتی عهده‌دار هستند باید همانند شهید باکری وسط میدان باشند.

وی با بیان اینکه مسؤولان باید در تمام شرایط در کنار و همراه مردم باشند، بیان کرد: امیدواریم شاهد چنین تاخیرهایی در کمک رسانی به مردم نباشیم و مردم این احساس را داشته باشند که مسؤولان در کنارشان هستند.

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: