دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: حضور میلیونی مردم در بازدید از مناطق عملیاتی نشان‌دهنده آن است که دشمن در جنگ فرهنگی به طور قطع شکست خورده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آیت‌الله محسن اراکی با اشاره به حضور پرشور و باشکوه مردم در مناطق عملیاتی جنوب کشور، اظهار داشت: این حضور نشان دهنده آن است که نسل نو انقلاب یعنی همان نسل چهارم با نسل‌های پیشین پیوند خورده‌اند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تأکید کرد: حضور در مراسم راهیان نور و جبهه‌های جنگ و ایثار پیوندی میان نسل‌های چهارم و اول برقرار کرده است و میان مردم با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری پیوند ایجاد می‌کند.

وی این حضور باشکوه را به حضوری میلیونی تعبیر کرد و افزود: حضور میلیونی نشان دهنده آن است که دشمن به طور قطع در جنگ فرهنگی شکست خورده است.

آیت‌الله اراکی بیان کرد: نیروهای نسل نو انقلاب نسلی پرشور، آگاه، بابصیرت و برخواسته از همان ارزش‌های امام(ره) و انقلاب است که پیوندی مستحکم‌تر از نسل‌های پیشین بسته‌اند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه باید متولیان راهیان نور برای حضور پرشکوه مردم برنامه‌ریزی کنند، تصریح کرد: برنامه‌ریزی می‌تواند به بهره‌گیری بیشتر از این فضا  کمک کند‌.

وی یادآور شد: حضور در مناطق عملیاتی، تنها حضور در شلمچه و جبهه‌های مختلف عملیاتی نیست بلکه باید از ظرفیت شهرهای خط مقدم جنگ همانند دزفول، اندیمشک، خرمشهر و اهواز نیز استفاده کرد چون این شهرها کم از شلمچه ندارند و در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن دفاع کردند.

آیت‌الله اراکی با تأکید بر این موضوع که حوزه راهیان نور باید گسترش پیدا کرده تا عطر شهادت، ایثار و ایستادگی به مشام‌ها برسد، گفت: نوجوانان و مردم این شهرها باید یادشان باشد که نسل اول انقلاب و پدران این‌ها چه ایستادگی و مقاومت‌هایی در دوران جنگ داشته‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: