فرماندار طرقبه و شاندیز گفت: مردم امروز و فردا تا زمانی که شرایط به حالت عادی برمی‌گردد از سفرهای تفریحی به این منطقه خودداری کنند، چراکه به رستوران‌ها هم ابلاغ کرده‌ایم، غدا طبخ نکنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سید حسن حسینی گفت: با وجود شدت و تداوم بارش‌ها از دیروز، تا این لحظه هیچ‌کدام از رودخانه‌های طرقبه و شاندیز طغیان نکرده و خسارتی نداشته‌اند، فقط آب در رودخانه‌ها بالا آمده است.

فرماندار طرقبه و شاندیز ادامه داد: ما بنابر پیش‌بینی‌هایی که در ستاد بحران این شهرستان داشتیم، بعضی مسیرها را موقتا به حالت مسدود برای افراد غیربومی و گردشگران درآورده‌ایم تا در صورت وقوع حادثه، تلفاتی نداشته باشیم.

وی اظهار کرد: مسیرهایی که محدودیت تردد در آنها اعمال می‌شود شامل نقندر به جاغرق، نقندر به خادر، طرقدر به دهبار و محور ابرده به زشک است.

حسینی اضافه کرد: مردم امروز و فردا تا زمانی که شرایط به حالت عادی برمی‌گردد از سفرهای تفریحی به این منطقه خودداری کنند، چراکه به رستوران‌ها هم ابلاغ کرده‌ایم، غدا طبخ نکنند.

فرماندار طرقبه و شاندیز با اشاره به اینکه با توجه به تمهیدات و اقداماتی که انجام شده احتمال وقوع سیل در این منطقه کم است، افزود: بیشترین احتمال سیل در منطقه زشک است و از شهروندان خواهشمندیم احتیاط و همکاری لازم را داشته باشند.

وی بیان کرد: شب گذشته آمادگی داشتیم روستاهای حاشیه رودخانه‌ها را به خصوص در منطقه زشک تخلیه کنیم که خوشبختانه ضرورت پیدا نکرد، اما در حال رصد و بازدید منطقه هستیم و به محضی که احساس کنیم، خطری متوجه مردم است، درنگ نمی‌کنیم.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: