سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه تنها حادثه جدی آبگرفتگی در روستای ابراهیم‌آباد از توابع بردسکن است، گفت: این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشته و تنها چند منزل مسکونی دچار آب گرفتگی جزئی شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، مجتبی محمودی با بیان اینکه نیروهای جمعیت هلال احمر در حالت آماده‌باش به سر می‌برند، گفت: در حال حاضر تا ساعت 13:30 بعداز ظهر بارش باران ملایم در اغلب استان را دارشتیم و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه تنها حادثه جدی آبگرفتگی در روستای ابراهیم‌آباد از توابع بردسکن است، بیان کرد: این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشته و تنها چند منزل مسکونی دچار آب گرفتگی جزئی شده‌اند.

وی متذکر شد: چند مورد از روستاهای نیشابور شامل روستاهای گاوکش، شکوه سنگ و کلاته‌حاجی به دستور فرماندار به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی تاکنون تخلیه شده‌اند.

محمودی در خصوص وضعیت شهرستان‌های طرقبه شاندیز نیز گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی تنها افراد بومی منطقه اجازه ورود و خروج دارند و افرادی که به‌صورت تفریحی قصد سفر به این ییلاقات را دارند، توسط پلیس راهور بازگردانده می‌شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: