رئیس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امسال تغییربهای بلیت سینما در این استان در حد اضافه شدن 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است و چندان تغییر محسوسی نسبت به سال گذشته نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سید حجت طباطبایی افزود: افزایش 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به نرخ بلیت سینما بعد از تعطیلات نوروز اعمال می شود.

وی اضافه کرد: قیمت بلیت هر سینما براساس درجه ای که به لحاظ ارائه خدمات دارد تعیین شده است و بر همین اساس سال گذشته قیمت بلیتهای سینماهای پیشرفته در مشهد 120 هزار ریال، سینماهای ممتاز 80 هزار ریال، سینماهای درجه یک 70 هزار ریال و سینماهای درجه دو 50 هزار ریال بود که همین نرخ طی نوروز امسال هم اعمال شده است.

رئیس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: سینماهای گلشن، ویلاژتوریست، هویزه، سیمرغ، آفریقا و اطلس، شش سینمای مشهد هستند که در تمام ایام نوروز به جز 12 فروردین ماه که سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) است فعالیت می کنند.

طباطبایی افزود: نوروز امسال بیشتر فیلمهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مشهد اکران شد که استقبال خوبی از آن به عمل آمد با این حال برخی از فیلمهای خارج از جشنواره نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: