مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: 20 نقطه رفت و آمد شهروندان در این کلانشهر در پی بارش‌های اخیر طی دیشب تاکنون دچار آب‌گرفتگی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد اظهار کرد: 20 نقطه رفت و آمد شهروندان در این کلانشهر در پی بارش‌های اخیر طی دیشب تاکنون دچار آب‌گرفتگی شد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: عمده این آب‌گرفتگی‌ها در میدان شریعتی، بلوار توس، منطقه قاسم آباد، خیابان بهار و میدان انقلاب کلانشهر مشهد رخ داده‌اند و تمامی این موارد به سرعت رفع و خللی به رفت و آمد شهروندان مشهدی وارد نشد.

وی گفت: 130 دستگاه ماشین‌آلات مکنده، پمپ تخلیه آب و حدود 5 هزار نیروی شهرداری مشهد در طول 48 ساعت گذشته به صورت سه نوبته در سطح شهر آماده باش بوده و این وضعیت همچنان ادامه دارد.

گفتنی است؛ ظرف 24 ساعت گذشته 12 میلی‌متر باران در مشهد باریده است و پیرو پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بارش شدید باران طی روزهای ششم و هفتم فروردین ماه این استان را فرا گرفت و بخاطر رگباری بودن آن سبب آبگرفتگی و سیلابی شدن برخی مسیل‌ها و همچنین موارد معدودی اختلال در سامانه حمل و نقل شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: