مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: از 25 اسفند پارسال تاکنون 914 فقره تخلف صنوف خدماتی و توزیعی در مشهد منجر به تشکیل پرونده و ارسال آن به اداره تعزیرات حکومتی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امیر دلداری افزود: در این مدت 10 هزار و 350 فقره بازرسی در اجرای طرح ویژه نظارت نوروزی توسط گشت های مشترک یا انفرادی بازرسان از صنوف مختلف در مشهد انجام شده است.

وی اظهار داشت: عمده بازرسی ها در این مدت مربوط به منطقه ثامن مشهد و صنوف اطراف حرم مطهر رضوی بوده است.

وی گفت: اغلب تخلفات صنوف مختلف نیز به ترتیب گران فروشی، عدم درج قیمت بر روی کالا، تقلب و عدم صدور صورت حساب بوده و نانوایی ها بیشترین تخلف را در این مدت مرتکب شدند.

دلداری افزود: در ایام نوروز هفت پایگاه ثابت و موقت نظارتی در شهر مشهد مستقر شده و 50 گروه بازرسی با کارشناسان اتحادیه های صنفی در این پایگاه ها حضور دارند.

وی اظهار داشت: چهار پایگاه نظارتی در خیابان های اطراف حرم مطهر رضوی شامل ابتدای خیابان طبرسی، خیابان آیت الله بهجت، خیابان شیخ طوسی و میدان شهدا و سه پایگاه دیگر در میدان استقلال، میدان بار سپاد و اتاق اصناف در بولوار شهید صادقی از ساعت 9 صبح تا 21 در تمام ایام نوروز فعال است.

وی با اشاره به وجود 87 هزار و 890 واحد صنفی تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی در مشهد گفت: اجرای طرح ویژه نظارت نوروزی تا 17 فروردین ماه در این شهر ادامه دارد.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: