رئیس پلیس راه خراسان رضوی از اجرای تمهیدات ویژه ترافیکی روز سیزدهم فروردین در محورهای مواصلاتی خراسان رضوی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی امیدوار گفت: در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی و روز طبیعت، پلیس راه خراسان رضوی تمهیدات ویژه ترافیکی را در دستورکار خود قرار داده است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی افزود: در روز سیزدهم فروردین ماه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی با خودروهای باری دارای مجوز از پلیس راهور ناجا در تمامی محورهای استان به‌ویژه در محورهای منتهی به تفرجگاه‌ها ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: در روز طبیعت ، تردد موتورسیکلت‌ها نیز در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌های استان و دیگر محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع خواهد بود.

امیدوار گفت: حمل‌ونقل محموله‌های ترافیکی حتی آن تعداد از محموله‌هایی که از قبل پروانه عبور گرفته باشند نیز در تمامی راه‌های اصلی برون شهری ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی اظهار کرد: در روز طبیعت در محور میامی ـ مشهد از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح مسیر جنوب به شمال (مشهد میامی) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ از مسیر شمال به جنوب (میامی به مشهد) یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: در روز طبیعت محور کلات نیز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح (مسیر مشهد به کلات) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ از مسیر (کلات به مشهد) یک طرفه است.

امیدوار تصریح کرد: در محور سد کارده و همچنین محور قدیم مشهد ـ نیشابور نیز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح از سه راهی سد کارده تا روستای معین‌آباد و مشهد تا ملک‌آباد (باغچه ) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ در مسیر روستای معین‌آباد تا مشهد و ملک‌آباد به مشهد (جاده قدیم مشهد - نیشابور) یک طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در صورت ضرورت ایجاد تغیر در ساعت و اجرای محدودیت‌های ترافیکی روز طبیعت در محورهای ذکر شده، مراتب بلافاصله از طریق پلیس راه با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به شرایط آب هوایی اعلام شده از سوی سازمان هواشناسی، از شهروندان خواست حساسیت و مراقبت بیشتری در انتخاب تفرجگاه‌ها و محل‌هایی که برای استراحت خود انتخاب می‌کنند داشته باشند و با خدمتگزاران خود در پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی همچون سال‌های گذشته همکاری کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: