قائم مقام ستاد مناسبتهای شهرداری مشهد گفت: افزون بر 32 هزار مسافر نوروزی طی روزهای 27 اسفند گذشته تا 15 فروردین ماه جاری در بوستان غدیر این کلانشهر اسکان داده شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، مهدی یعقوبی افزود: در هیمن چارچوب طی این مدت هشت هزار دستگاه خودروی مسافران نوروزی در بوستان غدیر مشهد پذیرش شد.

وی ادامه داد: نوروز امسال بخاطر وضعیت جوی ناپایدار و وقوع بارشهای رگباری پذیرش به مدت سه روز در بوستان غدیر صورت نگرفت و افرادی که برای اسکان به این بوستان مراجعه کرده بودند در قسمت کانکسها و حسینیه بوستان اسکان یافتد.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: همچنین روز سیزدهم فروردین ماه جاری 27 هزار و 500 نفر از شهروندان مشهدی به همراه زائران و مسافران نوروزی بوستان غدیر را برای گذران روز طبیعت انتخاب کردند.

وی افزود: در روز طبیعت هزار و 270 تن زباله از 31 بوستان و مکان پیش بینی شده برای زائران و مجاوران در سطح مشهد جمع آوری و بیش از 120 هزار کیسه پلاستیکی زباله توزیع شد.

افزون بر 12 میلیون زائر و مسافر از 25 اسفند گذشته تاکنون وارد خراسان رضوی شده اند که مقصد 7.5 میلیون نفر آنها مشهد بوده است.

 

 

به نقل از ایرنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: