استاندار خراسان رضوی گفت: با دستور وزیر کشور، خراسان رضوی به عنوان معین کمک رسان به مناطق سیل زده گلستان انتخاب و در همین راستا ۷۷۷ تن کالای ضروری به این استان ارسال شد.

به زارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، علی رضا رزم حسینی در گفت‌ وگو با واحد اطلاع‌رسانی اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی با اشاره به ابلاغ بخش نامه وزارت کشور برای کمک رسانی به مناطق سیل زده کشور اظهار کرد: بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران و دستور وزیر کشور، این استان به عنوان معین کمک رسانی به مناطق سیل زده گلستان انتخاب شد.

وی افزود: عصر امروز هیئتی متشکل از نمایندگان کمیته امداد، شهرداری مشهد، ستاد مدیریت بحران، سپاه، ارتش، راهداری، آستان قدس رضوی، هلال احمر و اتاق اصناف برای شناسایی نیازهای مناطق سیل زده به گلستان سفر خواهند کرد.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: به منظور کمک رسانی به مردم سیل زده در مناطق شمالی کشور، تاکنون 777 تن کالاهای ضروری با مشارکت بخش های مختلف به همراه 20 دستگاه تجهیزات و ماشین آلات راه سازی به گلستان ارسال شده است.

وی با اشاره به آمادگی کامل دستگاه های اجرایی برای کمک رسانی به مناطق سیل زده تاکید کرد: علاوه بر آمادگی برای مقابله با سیل در خراسان رضوی، تحت مدیریت استاندار گلستان، کمک های ضروری به مناطق سیل زده این استان ارسال خواهد شد.

رزم حسینی از مردم درخواست کرد که کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای مردم مناطق سیل زده استان گلستان در اختیار فرمانداری ها یا هلال احمر قرار دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: