مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هیأت‌های مذهبی از سراسر کشور برای امدادرسانی به شهروندان پل‌دختری پای کار آمده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام مجید باباخانی مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیل در پل‌دختر نه در مرحله آب‌گیری بلکه در مرحله ویرانگری است.

وی عنوان کرد: شورای هیئات سراسر کشور از استان‌های مختلف برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان پای کار آمده‌اند.

مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی افزود: در لرستان نیز  هیات‌های مذهبی بسیار فعال بوده و برای کار جهادی و خدمات‌رسانی آستین بالا زده‌اند.

باباخانی با اشاره به اینکه سیل‌زدگان پل‌دختری در آزمایش بزرگی قرار گرفته‌اند، ادامه داد: یک قرارگاه تبلیغی جهادی با هدف ایجاد هماهنگی در حوزه فعالیت‌های جهادی و تبلیغی تشکیل شده و فعال است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به گستردگی دامنه خسارات مردم نیز باید هر چه بیشتر پای کار آمده و به منظور امدادرسانی و کمک به سیل‌زدگان به ایفای نقش بپردازند.

مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: کمک می‌کنیم تا موکب‌های اربعین در منطقه مستقر شده و در حوزه‌های مختلف کار کمک‌رسانی به مردم را انجام دهند.

باباخانی ابراز امیدواری کرد از نیمه شعبان کار وارد مرحله ساخت و ساز شده و بر اساس برنامه زمان‌بندی ساخت مسکن برای سیل‌زدگان ادامه یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: