مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بخش دولتی و خصوصی حمل و نقل جاده ای این استان با ارسال کمک های فنی و لجستیکی به یاری سیلزدگان استان گلستان شتافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، ابراهیم نصری افزود: به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان یک دستگاه بلدوزر 155با کمرشکن، یک دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه کامیون مایلر از اول فروردین ماه به منطقه سیل زده استان گلستان اعزام شد.

وی اظهار داشت: همچنین سه دستگاه تریلی در دوم فروردین ماه از سوی این اداره کل برای حمل پلهای پیش ساخته به مناطق سیلزده استان گلستان در اختیار لشکر 77 ارتش جمهوری اسلامی در مشهد قرار گرفت.

وی به اعزام سه دستگاه کامیون مایلر این اداره کل برای حمل آب معدنی در سوم فروردین ماه اشاره کرد و گفت: 43 دستگاه انواع کامیون و تریلی با همکاری شرکتها و مالکان خصوصی ناوگان حمل و نقل جاده ای برای حمل کمک های سایر نهادها و دستگاهها به استان گلستان اعزام شدند.

بارندگی شدید در نخستین روزهای امسال موجب سیلاب و آبگرفتگی در برخی شهرهای استان گلستان همچون آق قلا و گمیشان شد.

بر اساس اعلام استانداری خراسان رضوی با دستور وزیر کشور، این استان به عنوان معین کمک رسان به مناطق سیل زده استان گلستان انتخاب و در همین راستا تاکنون 777 تن کالای ضروری به مناطق سیل زده ارسال شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: