پویش «مشهد مهربانی» برای کمک به هم وطنان سیل زده با همت مدیریت شهری آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، در پی بارش های رگباری باران و جاری شدن سیل در برخی از نقاط کشور و در راستای کمک به هم وطنان سیل زده، شهردار مشهد، پویش «مشهد مهربانی» را کلید زد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بارش های رگباری ای که از ابتدای سال جاری آغاز شده و به دنبال خود جاری شدن سیل در برخی از نقاط کشور از جمله شهرهایی در استان های گلستان و لرستان و تعدادی دیگر از نقاط کشورمان را در پی داشته، باعث ایجاد آسیب و خسارت های مالی و جانی بسیاری برای هم وطنانمان شده است. در پی این حوادث ناگوار، مدیریت شهری مشهد به نمایندگی از مردمان خون گرم دیار امام مهربانی ها، حضرت رضا(ع)، تاکنون در ٣ مرحله به تأمین و ارسال بخشی از اقلام مورد نیاز هم وطنان سیل زده از جمله ده ها هزار بطری آب آشامیدنی، قوطی کنسرو، لوازم بهداشتی و دارو به مناطق سیل زده استان های گلستان و لرستان اقدام کرده است. اقدامات مدیریت شهری به این جا ختم نمی شود و محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، طی روزهای گذشته با انتشار تعدادی توییت و پست در فضای مجازی از آغاز پویش «مشهد مهربانی» با همکاری شهرداری مشهد و جمعیت هلال احمر برای کمک به هم وطنان سیل زده خبر داد . در این پویش که به پیشنهاد شهردار مشهد اجرایی خواهد شد، مکان ‌هایی در سطح شهر برای جمع آوری کمک‌ های غیر نقدی و اقلام ضرور برای سیل زدگان از سوی شهرداری مشهد اختصاص خواهد یافت تا مردم نوع دوست مشهدی به پیروی از امام مهربانی ها در پویش مردمی «مشهد مهربانی» مشارکت کنند.

این در حالی است که محمدرضا حیدری، رئیس شورای شهر مشهد، نیز ضمن اعلام حمایت از پویش «مشهد مهربانی» از مذاکره اعضای شورای شهر با فعالان اقتصادی برای جمع آوری کمک‌ های مالی خبر می دهد.

هم اکنون پایگاه هایی برای جمع آوری اقلام غیر نقدی مردم مشهد برای کمک به هم وطنان سیل زده از سوی شهرداری مشهد در برخی میادین مشهد تحت عنوان پویش مردمی «مشهد مهربانی» ایجاد شده است و نشانی پایگاه ها به تدریج اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

به نقل از شهرآرا آنلاین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: