فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف 94 میلیارد و 235 میلیون ریال کالای قاچاق از 29 انبار در مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد کاظم تقوی از کشف 94 میلیارد و 235 میلیون ریال کالای قاچاق از 29 انبار در مشهد خبر داد و گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در تعطیلات نوروز 98 از وجود 29 انبار در مشهد که توسط افراد سودجو در آن، انواع کالای قاچاق به صورت غیرقانونی قانونی دپو شده بود، مطلع شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران پس از شناسایی این انبارها با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبارها 66 تن و 200 کیلو برنج خارجی، 50 تن و 450 کیلو خشکبار، 146 تن حبوبات، 2 هزار و 899 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع لوازم خانگی را کشف کردند.

وی با اشاره به ارزش 94 میلیارد و 235 میلیون ریالی این محموله‌های کشف شده، تصریح کرد: در این رابطه 5 دستگاه خودرو توقیف و 29 سودجو دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سردار تقوی خاطرنشان کرد: ورود بی‌رویه کالای خارجی قاچاق علاوه بر نابودی تولیدات داخلی، برای سرمایه‌گذاران داخلی نیز ناامنی به همراه دارد که در این خصوص از شهروندان تقاضا می‌شود هر گونه اطلاعات مربوطه را از طریق تماس با تلفن 110 به پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: