جانشین فرمانده کل سپاه ‌با بیان این که خوزستان را ان‌شاءلله بهتر از قبل می سازیم گفت: در حال حاضر همه فرماندهان ارشد سپاه در این منطقه مشغول خدمات‌رسانی ‌هستندو برای تبدیل شرایط به وضعیتی بهتر از قبل برنامه‌ریزی بلند مدتی کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه که به منظور بررسی روند کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده خوزستان در استان حضور دارد، اظهار داشت: یک برنامه‌ریزی دو ماهه مدیریت بحران برای بازگشت به شرایط قبل از سیل داریم؛ و بعد از آن برنامه‌ریزی بلند مدتی کرده‌ایم که شرایط را به وضعیتی بهتر از قبل تبدیل کنیم.

وی افزود: خوزستان را ان‌شاءالله بهتر از قبل می‌سازیم و همه فرماندهان ارشد سپاه مشغول این حادثه هستند و هم‌اکنون که صحبت می‌کنم تمام فرماندهان ارشد نیروهای زمینی، هوافضا، دریایی، قدس و مقاومت سپاه در مناطق حضور  مداوم دارند و خودشان عملیات را فرماندهی می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ‌سپاه به دنبال خودنمایی نیست و این وظیفه ماست که خادمی مردم را بکنیم چراکه ما به مردم غرب و جنوب غرب ایران مدیون هستیم و اگر حضور رسانه‌ای هم داریم به خاطر آن است که به مردم دلگرمی بدهیم که به آینده و به خوزستانی بهتر و با نشاط تر از قبل امیدوار باشند.

سلامی عنوان کرد: سپاه پشت مردم است و تمام تلاشش را برای حل مسئله به خدمت گرفته است.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: