بنا به دستور تولیت آستان قدس رضوی و با هماهنگی دفاتر نذورات و سامانه #8* امکان مشارکت مردمی برای کمک به مناطق سیل‌زده فراهم‌شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از آستان‌نیوز، در پی سیلاب و آب‌گرفتگی برخی از استان‌های کشور، آستان قدس رضوی نیز در کنار سایر نهادها به کمک مردم این مناطق شتافته و از طریق سامانه وقف و نذر رضوی به نشانی https://nazr.razavi.ir و کد دستوری #8* امکان کمک به آسیب دیدگان را فراهم آورده است.

این سامانه از راحت‌ترین و جدیدترین راه‌هایی است که همه افراد می‌توانند با ورود به آن در امدادرسانی به مردم سیل‌زده استان‌های گلستان، خراسان شمالی، لرستان و خوزستان شریک شوند.

کد دستوری #8* که با تلفن همراه قابل شماره‌گیری است، راحت‌ترین روش برای پرداخت نذورات برای همه افراد در سراسر کشور بوده و خیران می‌توانند با استفاده از آن نذورات خود را در کم‌ترین زمان با استفاده از کارت‌های بانکی که رمز دوم دارد، پرداخت کنند.

مراجعه به دفاتر نمایندگی‌های آستان قدس در استان‌ها و سامانه وقف و نذر رضوی به نشانی https://nazr.razavi.ir نیز از دیگر راه‌های امدادرسانی به مناطق سیل‌زده است که همه افراد می‌توانند با ورود به آن آستان قدس رضوی را در امر یاری‌رساندن به سیل‌زدگان همراهی کنند.

همچنین مراجعه حضوری به 20 دفتر نذورات نقدی و غیر نقدی که در اماکن متبرکه رضوی و حریم حرم حضرت رضا(ع) قرار داده‌شده است از دیگر روش‌های امدادرسانی به مناطق سیل‌زده است ازاین‌رو به‌منظور دسترسی راحت زائران، این دفاتر در صحن‌ها، رواق‌ها و ورودی‌های حرم مطهر وجود دارد که از این تعداد 11 دفتر به‌صورت شبانه‌روزی و بقیه از ساعت 7 تا 21 آماده دریافت نذورات نقدی و غیر نقدی زائران هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: