حجت‌الاسلام ‌محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی را به ‌عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام‌ محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی حکمی حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی را به‌ عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی منصوب کرد.

در حکم انتصاب مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آمده است: این استان خود سرزمینی پهناور با گوناگونی‌های قومی است که ویژگی‌های خاص خود را به وجود می‌آورد، استانی با اندوخته فرهنگی غنی و مردمی فرهنگ‌ساز. انقلاب اسلامی و اهالی تلاشگر آن نیز در این استان بسیار ریشه‌دار، فعال و بانشاط به طی طریق مجاهدانه خویش مشغول‌اند، اقتضائات مکانی، در کنار اقتضای زمانی آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و نیز اینکه در آستانه تحول نوشکوفای سازمان تبلیغات اسلامی در دور جدید فعالیت خود می‌باشیم، همگی اهمیت توجه ویژه به مدیریت تبلیغات اسلامی در این استان را بیش از پیش تذکار می‌دهد.

از این روی جنابعالی را به سبب فضل، دانش، تلاشگری و روحیه انقلابی‌تان به‌عنوان «مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی» منصوب می‌کنم.

تعامل هم‌افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکیه بر تشکل‌ها و ظرفیت‌های مردمی، اهتمام ویژه در به میدان آوردن جریان‌های دانشجویی و طلبگی و اتصال وثیق به سرمایه‌های انسانی، علمی و تبلیغی حوزه‌های علمیه، به‌ویژه حوزه پرافتخار و خدوم مشهد مقدس، مهم‌ترین و مؤثرترین رهیافت‌ها در انجام رسالت‌های محول شده به شمار می‌آید.

شایسته می‌دانم در اینجا از زحمات برادر ارجمند جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای لطفیان در اداره چندساله این مجموعه و همچنین از تلاش‌های خالصانه برادر گرامی جناب حجت‌الاسلام آقای دارابی که در طول چند ماه اخیر، در این خصوص قبول زحمت کرده بودند، تشکر کنم، از خداوند منان با توسل به حضرت ثامن الحجج (ع) توفیق جنابعالی و همکاران ارجمندتان را در ادای این مسؤولیت خطیر خواستارم.

حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی ۳۴ساله، متولد مشهد مقدس و دانش‌آموخته حوزه علمیه خراسان است، فارغ‌التحصیلی سطح ۳ تخصصی کلام از مدرسه عالی نواب مشهد، ۸ سال تحصیل درس خارج فقه و اصول نزد آیت‌الله علم‌الهدی و رئیسی، ۱۵ سال تدریس در حوزه‌های علمیه و مراکز دانشگاهی، مدیریت آموزشی و فرهنگی در مدارس علمیه عباسقلی‌خان و موسی‌بن‌جعفر(ع) مشهد، فعالیت در زمینه تربیت، مشاوره، خانواده و سبک زندگی اسلامی، راه‌اندازی اردوهای جهادی، گروه‌های فعال تبلیغی و ارائه خدمات اجتماعی از سوابق علمی و مدیریتی حجت‌الاسلام صاحبقرانی گلستانی به شمار می‌روند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: