تولیت آستان قدس رضوی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران امروز قدرت برتر منطقه است و قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، به نقل از  آستان نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مروی در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد:  اینکه شیطان بزرگ، سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده جای تبریک دارد، مطمئناً به لحاظ تاریخی این حرکت‌ها و رفتارهای خبیثانه در درازمدت به نفع انقلاب اسلامی خواهد شد.

 تولیت آستان قدس رضوی افزود: این اقدام آمریکا نشان‌دهنده قدرت سپاه پاسداران است؛ اگر یک‌نهاد خاصیتی نداشته باشد و مشکلی برای دشمن ایجاد نکند، علیه آن کاری انجام نمی‌شود.

 وی ادامه داد: امروز دشمن از قدرت سپاه می‌ترسد، البته هیچ غلطی هم نمی‌تواند بکند؛ 40 سال است که دشمن در حسرت شکست انقلاب باقی‌مانده است و اگر می‌توانست کاری کند حتی یک ساعت هم برای رسیدن به هدفش تعلل نمی‎کرد.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی امروز قدرت برتر منطقه است و قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی به معنای ضعف آمریکاست، اعلام چنین موضوعی برای آن‌ها هزینه خواهد داشت.

تولیت آستان قدس رضوی تأکید کرد: قطعاً چنین حرکت‌هایی باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در آینده خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: