حلیمه سعیدی از آرزوی دیدار خود با رهبر انقلاب اسلامی گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سازمان بسیج هنرمندان کشور به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید سیدمرتضی آوینی و پاسداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و در راستای تحقق برنامه‌های هنری و ادبی شب گذشته میهمان خانواده حلیمه سعیدی بازیگر و مادر شهید بودند تا ضمن تبریک سال نو، پای صحبت‌های این مادر شهید بنشینند.

حلیمه سعیدی در ابتدا با آرزوی توفیق و سلامتی برای همه ملت ایران در سال جدید، گفت: از بازی و هنرپیشگی خود رضایت دارم و همواره تلاش کرده‌ام تا کار اشتباه و نادرستی را در زندگی انجام ندهم.

سعیدی در ادامه گفت: متأسفانه امروز در جامعه شاهد این مسئله هستیم که برخی از هنرمندان به واسطه پرداخت هزینه در مقابل دوربین و بازی در فیلم‌ها ظاهر می‌شوند که همین امر موجب شده است تا شاهد سرمایه‌گذاری‌های مطلوب در سینما و تلویزیون نباشیم.

سعیدی در خصوص فرزند شهید خود گفت: شهید رضا لشگری با روحیه شهادت‌طلبی‌خود و با تغییر سن خود در شناسنامه به عرصه جنگ پیوست و در مسیر جنگ با دشمنان به مقام شهادت نائل شد.

این بازیگر در پاسخ به سؤال مدیران سازمان بسیج هنرمندان در خصوص حافظه خود برای ایفای نقش عنوان کرد: هوش خداوندی و تمرکز خوب باعث شده است تا تنها با تکرار اندک دیالوگ‌ها، بازی موفقی را داشته باشم.

مادر شهید در این دیدار صمیمانه از آرزوی دیدار خود با رهبر انقلاب اسلامی گفت و با ذکر صلوات‌ برای امامان، شهیدان و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی از مقام این بزرگواران قدردانی کرد.

 یادآور می‌شود در این مراسم که مدیران و مسئولان  سازمان بسیج هنرمندان حضور داشتند، ضمن تشکر از روحیه شاد این مادر شهید برای ایجاد شادی در میان مردم با اهدا لوح یادبودی از این خانواده شهید قدردانی کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: