-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: یکی از جریان‌های مخلص و بی تکلف که در نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی گلستانی در دیدار با کارکنان این اداره کل در مشهد اظهارکرد: اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی خباثت این کشور را یک بار دیگر نشان داد.

وی افزود: امروز یکی از جریان‌های مخلص و بی تکلف که در نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند جریان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ادامه بیان کرد: امروز دوره جبهه سازی است و در عصر جدیدی در گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان تمدن سازی نوین اسلامی قرار داریم.

صاحبقرانی گفت: تعامل هم افزا با نهادهای انقلابی و حاکمیتی اهمیت زیادی دارد و باید جبهه انقلاب اسلامی تقویت شود و در این راستا معتقدیم درب سازمان تبلیغات اسلامی باید برای همه کسانی که می‌خواهند کار فرهنگی کنند باز باشد.

وی تاکید کرد: باید محدودیت‌ها را کنار بگذاریم و اولویت‌ها را تغییر دهیم و همه باید به نهادهای انقلابی که توسط امام راحل ایجاد شده تعصّب داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: همه ما یک جمع و یک تشکیلات هستیم و به فرموده امام علی (ع) امام بر گردن مردم حقی دارد و آن این است که اگر نقدی وجود دارد دائم به او رسانده شود و در این راستا باید به یکدیگر کمک کنیم تا همدیگر را رشد بدهیم.

 

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: