اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی با صدور بیانیه‌ای، اقدام مذبوحانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی با صدور بیانیه‌ای،  اقدام مذبوحانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی را محکوم کرد.

متن کامل بیانیه آموزش‌وپرورش خراسان رضوی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«وَ أَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَ مِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَ عَدُوَّکُم»

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول چهار دهه گذشته همواره شاهد صحنه همدلی و همراهی ملت بزرگ ایران و عزمی راسخ برای حفظ دستاوردهای انقلاب و پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی کشور عزیز در برابر دشمنی بیگانگان و اجانب شرق و غرب بوده است.

در این میان و در اوج دشمنی‌های خصمانه دولت مستبد و تمامیت‌خواه ایالات‌متحده آمریکا که تحریم‌های ظالمانه آن علیه ملت ایران نشانی روشن از تداوم دشمنی چهل‌ساله این دولت با مردم و نظام جمهوری اسلامی است، تحریم سپاه مقتدر و سرافراز ایران اسلامی، خصومت ورزی‌های این رژیم را بیش‌ازپیش روشن‌ ساخت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سال‌های سپری‌شده از حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌عنوان نهاد عزت‌آفرین در برهه‌های حساسی همچون هشت سال جنگ تحمیلی، تأمین امنیت مرزهای کشور و همراهی با مردم عزیز ایران در شرایط دشوار و حساس کارنامه‌ای درخشان از خود برجای گذاشته و بی‌تردید همین حضور سپاه در قلب ملت ایران است که دشمنان نظام را برآشفته و دست به این کار مذبوحانه زده‌اند.

جامعه فرهنگیان خراسان رضوی ضمن محکومیت اقدام خصمانه و نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خود نقشی ارزشمند در مبارزه با تروریسم در منطقه و حتی در سطح بین‌المللی دارد حمایت کامل و همه‌جانبه خود را از سبزپوشان این نهاد انقلابی و ثمره شجره طیبه نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: