فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: قریب به ۳۲ کامیون شامل اقلام خوراکی، پتو و پلاستیک و چادر ارسال شده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات مهندسی و راه‌سازی ما برای کمک به ترمیم و ساخت راه‌ها و جاده‌های تخریب شده به این مناطق ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سردار یعقوبعلی نظری از کمک‌های سپاه امام رضا (ع) به سیل‌زدگان سه استان کشور خبر داد و گفت: سپاه امام رضا در هر سه منطقه سیل‌زده قرارگاه ایجاد کرده است، در خوزستان در اردوگاه راهیان نور ما و در حمیدیه قریب به 3 هزار خانواده سیل‌زده اسکان موقت داده شده‌اند، ما هم نیروهای خودمان را در آنجا مستقر کرد‌ه‌ایم و مشغول ارائه خدمات به مردم هستیم.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) افزود: در پلدختر با مسؤولان ارتباط‌ گرفته‌ایم، همچنین، نیروهای ما نیز برای کمک و شناسایی اقلام و خدمات مورد نیاز و گزارش آن در راستای ارسال خدمات و کالاهای مورد نیاز در آنجا حضور دارند.

وی تصریح کرد: در گلستان هم بسیج سازندگی خراسان رضوی از همان روزهای اولیه وقوع سیل قرارگاه ساخته است، همچنین، نیروهای ما مشغول خدمات‌رسانی در این منطقه هستند.

سردار نظری اظهار کرد: قریب به ۳۲ کامیون شامل اقلام خوراکی، پتو و پلاستیک و چادر ارسال شده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات مهندسی و راه‌سازی ما برای کمک به ترمیم و ساخت راه‌ها و جاده‌های تخریب شده به این مناطق ارسال شده است.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: نیروهای جهادی ما برای کمک و لای‌روبی گل و لای حاصل از سیل در ساختمان‌ها و منازل مشغول به ارائه خدمت هستند، اکیپ پزشکی ما برای ارائه خدمات پزشکی و درمانی به این مناطق اعزام شده و ما همواره سعی می‌کنیم تمامی نیازمند‌ی‌هایی که اعلام می‌کنند را فراهم و به مناطق سیل‌زده ارسال کنیم.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: