فرمانده بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌ها قبل صورت گرفته بود، قرار بود سخنرانی حسن عباسی یک شنبه شب در دانشگاه علوم اسلامی رضوی که در حرم مطهر واقع است، برگزار شود، اما این موضوع لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از ماه‌ها قبل صورت گرفته بود قرار بود سخنرانی حسن عباسی یک شنبه شب در دانشگاه علوم اسلامی رضوی که در حرم مطهر واقع است برگزار شود، اما این موضوع لغو شد.

محمدرضا بیات در خصوص لغو سخنرانی عباسی گفت: طبق هماهنگی‌های قبلی با ریاست دانشگاه بسیج دانشگاه رضوی از استاد حسن عباسی دعوت کرد که در این دانشگاه با موضوع «ایران و جوانان 1444» سخنرانی داشته باشد.

فرمانده بسیج دانشگاه علوم اسلامی رضوی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌ها ما پوستر برنامه و سین کارها را چیده بودیم تا اینکه چند روز قبل از برنامه با تصمیم رئیس دانشگاه سخنرانی عباسی در دانشگاه لغو شد.

وی در خصوص علت این تصمیم اظهار کرد: تاکنون کسی از علت این تصمیم باخبر نیست، اما آنچه که به ما گفته شده است جمله فعلا به صلاح نیست این برنامه برگزار شود، بوده است و دیگر حرفی گفته نشد و تصمیم گرفتند که برنامه را لغو کنند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: