مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت:موقعیت شناسی و یاری دین خدا اولویت جوانان انقلابی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام هادی صاحبقرانی در گردهمایی مسئولان هیئات مذهبی مشهد اظهارکرد: لحظه شناسی و موقعیت شناسی و یاری دین خدا اولویت جوانان انقلابی است و هیئتی‌های ما باید اولویت شناس باشند.

وی افزود: امروز با توجه به سیل اخیر برای جمعی از هم وطنان و محبان اهل بیت (ع) در برخی استان‌های کشور مشکل پیش آمده لذا مطمئن باشید اگر شما «ان تنصرالله» را در این جریان محقق کنید یاری خدا در زندگی شما محقق می‌شود و این جلسه را بنای خیر قرار دهید و با محور ولایت، برای کمک به سیل زدگان بسیج شوید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: کار حسینی به معنای کار به هنگام و به موقع و در زمان خود است لذا جریان ولایی اولویتش را درست تشخیص می‌دهد و اولویت ما ولایت است و ما پای کار ولایت تا آخرین لحظه جان دادن هستیم.

صاحبقرانی تصریح کرد: جریان هیئات مذهبی مرکز تجمع عاشقان سیدالشهدا و اهل بیت (ع) هستند و هیئت‌ها باید در وسط میدان قرار بگیرند و باید قدر بچه‌های حزب‌اللهی متدیّن انقلابی پای کار را بدانیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در ادامه با اشاره به جایگاه مسجد در فعالیت‌های مذهبی و فرهنگی گفت: اگر قرار است حرکت مردمی خودجوش اتفاق بیفتد بهترین بسترش مسجد است و اگر منیّت نباشد و نیتمان این باشد که دین خدا را یاری کنیم بدانیم خدا هم یاری مان می‌کند.

وی تاکید کرد: اجتماعاتی که امروز حول محور ولایت و اهل بیت (ع) اتفاق می‌افتد، خار چشم دشمنان شده و وظیفه داریم در زمان غیبت حضرت ولی عصر (عج) بزرگترین اجتماع منتظران حضرت را رقم بزنیم و این به همت شماست که یک حرکت مردمی عاشقانه به نام اجتماع بزرگ منتظران ظهور را انجام دهید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: