مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر وقوع بارشهای رگباری از امشب، تمام مناطق شهرداری این کلانشهر به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، علیرضا صحرا گرد افزود: در صورت وقوع بارشهای رگباری تمهیدات لازم توسط شهرداری مشهد پیش بینی شده است و تمامی مناطق و سازمانهای بحران مدار شهرداری در آمادگی کامل هستند.

وی اضافه کرد: تمامی موتور پمپهای سبک و سیار سطح مناطق به همراه خودرو و اپراتور در ایستگاههای آتش نشانی مستقر و کیسه های شن نیز برای جلوگیری از آبگرفتگی در سطح معابر شهر آماده سازی شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: از ظرفیتهای موجود در سطح منطقه اعم از خودروهای پلیس ساختمان، پیمانکاران فنی و عمران و امکانات فضای سبز نیز به منظور مقابله با هرگونه مشکلات احتمالی استفاده می شود.

صحرا گرد افزود: کانالهای سطح شهر نیز از هرگونه رسوبات و ضایعات پاکسازی شده است و کنترل و پایش کانالها به صورت مداوم در حال انجام است.

بارشهای شدید رگباری از اواخر وقت شنبه از نواحی غربی خراسان رضوی آغاز می شود و طی روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته تمام مناطق این استان را فرامی گیرد.

ایجاد رواناب، سیلابی شدن مسیلها و آبگرفتگی معابر بر اثر وقوع این بارشها پیش بینی شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: